BYDGOSZCZ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Bydgoszcz regeneracja maglownicyNasi klienci, którzy mają problemy z maglownicą w swoim samochodzie, bardzo często zastanawiają się, w jaki sposób rozwiązać ten problem. Z całą pewnością zakup części używanych nie jest dobrym rozwiązaniem problemu, albowiem w wielu przypadkach może okazać się, że już po bardzo krótkim czasie, niekiedy liczonym w dniach lub tygodniach, używana maglownica będzie nadawała się do regeneracji lub w gorszym przypadku, w sytuacji znacznego zużycia już tylko na złom.

Oczywiście z punktu widzenia kierowcy, oznaczać to będzie konieczność ponownego wydania pieniędzy, aby problem z układem kierowniczym w swoim samochodzie ponownie rozwiązać.

Masz problem z maglownicą w Twoim samochodzie i nie wiesz jak go rozwiązać? Jeżeli na to pytanie odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę. Nasz zakład od wielu lat specjalizuje się w

regeneracji maglownic

, czyli przekładni kierowniczych oraz innych podzespołów samochodowych.

W przypadku gdybyś chciał poznać szczegóły realizowanych przez nas usług, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu podanym na stronie. W zależności od tego, czy podzespół jest jeszcze zamontowany w samochodzie, czy już może jest z niego zdemontowany, możemy zaproponować różnego rodzaju warianty rozwiązania problemu.
  • regeneracja maglownic 1
Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice