BYDGOSZCZ TORUŃ REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych Bydgoszcz - ToruńZabieg ten to stosunkowo nowa dziedzina regeneracji podzespołów samochodowych. Jak w przypadku każdej nowości, mamy tu do czynienia z ”szumem informacyjnym”. W związku z tym krążą – głównie na różnych forach internetowych – różne stereotypy i mity na temat regeneracji kół dwumasowych,  dalece odbiegające od faktów na temat tej operacji.

Klienci, którzy dzwonią do nas w tej sprawie, w tym klienci z

Bydgoszczy

i

Torunia

, często pytają o przebieg i istotę procesu regeneracji dwumasy.

Przedstawiamy im wówczas następujące fakty:
-  porządna regeneracja polega na odbudowie od podstaw koła dwumasowego,
- aby koło dwumasowe mogło zostać zregenerowane, potrzeba jedynie, żeby jego obudowa oraz jego baza, czyli owe dwie masy, były nieuszkodzone,
- porządna regeneracja to wymiana wszystkich części wbudowanych w te masy i zamkniętych obudową,
- do wymiany używa się podzespołów wysokiej jakości, co zapewni uzyskanie wysokiej trwałości regenerowanego koła i jego porównywalność z nowymi, markowymi kołami. Te podzespoły to: sprężyny łukowe, amortyzatory, odboje, ślizgi i łożysko. Wymianie podlega także wysokiej jakości smar, który zapewnia tej strukturze optymalne warunki pracy,
- końcowym etapem regeneracji jest szlif powierzchni ciernej koła i staranne jego wyważenie.

Tak zregenerowana dwumasa w niczym nie ustępuje nowym, markowym kołom dwumasowym. Dodatkowo można przypuszczać, że fabrycznie nowe, oryginalne koła dwumasowe nie osiągną takiej żywotności, jak koła regenerowane. Zdanie to może brzmieć paradoksalnie, ale jak zastanowimy się nad jakością samochodów i ich podzespołów produkowanych 20 lat temu i porównamy to z obecnie produkowanym przez koncerny badziewiem, to chyba zgodzimy się z tą opinią.
  • regeneracja koła dwumasowego Bydgoszcz Toruń
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa kujawsko-pomorskiego z następujących miejscowości:

Bydgoszcz Toruń Włocławek Grudziądz Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Chełmno Świecie Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek  Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Mogilno Strzelno Kruszwica Radziejów Żnin

Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.