RENOWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
– FOTELE SKÓRZANE - REGENERACJA

Na renowację elementów skórzanych trzeba poświęcić kilka dni. Być może jest to dyskomfort, ale zdecydowanie lepiej wiedzieć, jakie zarysowania, zadrapania, czy też nawet nacięcia były na elementach skórzanych, niż się tylko domyślać jak to wszystko wyglądało zanim poprzedni właściciel auta przeprowadziłnaprawę tapicerki. Poza tym każdy, kto chce sprzedać szybko samochód naprawia usterki tylko pobieżnie, tak żeby potencjalny kupiec ich nie zauważył. Niestety jest to niechlubna reguła. Ostatecznie regenerację trzeba przeprowadzić jeszcze raz po zakupie, ponieważ zwykle to, co jest naprawione pobieżnie, za chwilę się psuje. Dlatego już lepiej kupić samochód z usterkami, o których mamy pojęcie np. skórzana tapicerka samochodowa. Wówczas zdecydowanie łatwiej i prościej jest udać się do profesjonalnej firmy zajmującej się renowacją takich usterek. Dokładnie można określić nasze oczekiwania, wskazać wszystkie drażniące nas wady, które powinny być usunięte.

Regeneracja

jest procesem przywracającym właściwości użytkowe skóry za pomocą odpowiednio do tego stworzonych preparatów chemicznych i specjalnych technik niwelujących wszystkie możliwe uszkodzenia. Jakkolwiek zadecydujemy w sprawie wyboru używanego pojazdu, musi ono być funkcjonalne i sprawiać nam przyjemność z jazdy.
Tel. 575 808 802

Naprawa, regeneracja, renowacja, czyszczenie i odnawianie skórzanej tapicerki samochodowej


Oferujemy profesjonalny serwis skór samochodowych, nasze prace wykonujemy z zastosowaniem wyłącznie oryginalnych i w pełni profesjonalnych preparatów i materiałów.

  • czyszczenie renowacja foteli skórzanych
© 2012 by "AQUARESS"    ·   All Rights reserved