RENOWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
– FOTELE SKÓRZANE - MALOWANIE KIEROWNIC - REGENERACJA

NASZE USŁUGI:

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

- usuwanie śladów naturalnego zużycia w postaci zabrudzeń, plam oraz konserwacja powierzchni foteli, kanap, boczków kierownicy odpowiednimi środkami.

Regeneracja tapicerki skórzanej

- kompleksowa usługa polegająca na usuwaniu zniszczeń, wytarć, plam, dziur, rozcięć - obejmuje również koloryzację, a po takim zabiegu tapicerka wygląda niemalże jak nowa.

Renowacja foteli samochodowych

- szczególnie godna polecenia usługa posiadaczom aut zabytkowych i innym kierowcom, których fotele są mocno zaniedbane i wymagają oprócz koloryzacji także wymiany elementów sprężystych, gąbki, całych kawałków skóry itp.

Renowacja foteli skórzanych

- mamy tu na myśli oczywiście tapicerkę samochodową, ale niekiedy zajmujemy się także tapicerką meblową.

Renowacja tapicerki skórzanej

- chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, a odpowiemy na Twoje pytania. Numer telefonu podany w zakładce KONTAKT na górze naszego serwisu.
Kupno samochodu osobowego jest zwykle poważnym wydatkiem, dlatego należy wcześniej dobrze się zastanowić, jakie mamy oczekiwania wobec naszego nowego pojazdu, aby później móc w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie daje nowe auto. Oczywiście, jeśli klient posiada zasobny portfel, nie musi ograniczać się przy wyborze modelu auta, parametrów technicznych, czy wyposażenia. Zwykle gorzej mają ci, którym zależy na luksusowym aucie, dobrze wyposażonym, ale w niższej cenie. Nie ukrywajmy, zdecydowana większość z nas jest w tej sytuacji. Ale nie jest to sytuacja bez wyjścia.

Na rynku jest sporo używanych, pięknych samochodów, które jedynie wymagają drobnego liftingu. Na przykład
skórzana tapicerka samochodowa, zwykle po kilku latach użytkowania traci swój blask i elastyczność. Ale nie trzeba tego defektu traktować jako poważna usterka dyskwalifikująca kupno używanego auta.

Poszukując używany samochód, trafia się czasem okazja, dobre parametry techniczne, świetna cena, tylko wnętrze pojazdu nieco zniszczone. Nie należy się tym zrażać, jeśli jest to zniszczona tapicerka na siedzeniach samochodowych, lub skórzane obicie drzwi, zawsze można oddać samochód do profesjonalnej firmy zajmującej się regeneracją skórzanej tapicerki samochodowej. Czasem dzięki temu, że sprzedawca auta sam nie zadbał o renowację tych elementów, możemy negocjować niższą cenę. Im więcej usterek potencjalny kupiec dostrzeże, tym lepszą cenę może uzyskać. Należy o tym pamiętać, gdyż wynegocjowaną zniżkę możemy przeznaczyć na
regenerację tapicerki.
Tel. 575 808 802
  • czyszczenie renowacja foteli skórzanych
© 2012 by "AQUARESS"    ·   All Rights reserved