GOLUB-DOBRZYŃ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.


Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.
Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Golub-Dobrzyń regeneracja maglownicyZ punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, sprawny układ kierowniczy oraz maglownica są bardzo istotnymi elementami. Z tej właśnie wspomnianej przyczyny, jeżeli zaobserwujemy jakiekolwiek podejrzane symptomy niesprawności lub zużycia maglownicy, to w miarę szybko powinniśmy odwiedzić mechanika samochodowego, który dokona diagnostyki maglownicy i w przypadku konieczności jej regeneracji dokona demontażu oraz późniejszego montażu tego podzespołu. Oczywiście o sposobie rozwiązania problemu zdecyduje posiadacz lub właściciel auta.

Niemniej jednak zachęcamy do podjęcia rozsądnej i przemyślanej decyzji, aby wkrótce nie było ponownej potrzeby rozwiązywania problemów z maglownicą.
  • regeneracja maglownic 6
Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.