Regeneracja maglownic Gryfice

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.


Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.
Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Regeneracja maglownic GryficeOferowana przez nasz zakład centralny usługa, którą jest

regeneracja maglownicy

zwanej także przekładnią kierowniczą składa się z wielu etapów. Ponieważ maglownica pełni bardzo istotną funkcję w każdym samochodzie poprzez możliwość właściwego nim sterowania, dlatego wszelkie czynności w tym zakresie powinny być realizowane przez wyspecjalizowany zakład, którym z całą pewnością od wielu już lat jest nasza przedsiębiorstwo. Pierwszym elementem jest sprawdzenie trafiającej do nas każdej maglownicy pod kątem możliwości jej zregenerowania.

Niestety w niektórych przypadkach nie da się tego zrobić i w takiej sytuacji możemy Państwu zaproponować pozyskanie za niewielką dopłatą maglownicy już zregenerowanej, w pełni sprawnej i na gwarancji z naszych zasobów z magazynu częściej zregenerowanych. Istotnym elementem tej właśnie kontroli jest sprawdzenie stanu budowy pod kątem ewentualnych pęknięć i jakichkolwiek odkształceń mechanicznych. W dalszej kolejności maglownica jest rozbierana na czynniki pierwsze i wszystkie elementy pracujące w sposób mechaniczny są wymieniane na komponenty fabrycznie nowe i pochodzące od renomowanych wytwórców.
  • regeneracja maglownic Gryfice
Czy wiesz, w jaki sposób możemy rozwiązać problem z Twoją maglownicą?

1. Posiadamy
dostępne już zregenerowane maglownice na wymianę. Nasi Klienci bardzo chętnie wybierają to rozwiązanie i często oczekują, abyśmy wysłali im gotową przekładnię.

2. Możemy tak zorganizować całą operację, że Twój samochód będzie u
mechanika tylko 2-3 godziny.

3. Demontaż i montaż maglownicy na potrzeby regeneracji można wykonać w naszym warsztacie partnerskim
blisko miejsca Twojego zamieszkania.

4. Oferujemy
gwarancję bez limitu kilometrów w czasie jej trwania. Jeździsz bez żadnych ograniczeń, a gwarancja ciągle obowiązuje.

5.
Maglownica po regeneracji ma żywotność podobną do żywotności maglownicy fabrycznie nowej. To wszystko dzięki naszej technologii.
Dzięki temu usuwa się wszelkie nieszczelności w przekładni, a także usuwa luzy powstałe podczas normalnego wykorzystania maglownicy w samochodzie. Istotnym elementem jest końcowy test mający odpowiedzieć na pytanie, czy maglownica została zregenerowana w sposób prawidłowy i czy zachowuje właściwe parametry. Jest ona montowana w tym celu w specjalnym urządzeniu diagnostycznym i poddawana działaniu ciśnienia czynnika roboczego w podwyższonej temperaturze oraz naprężenia takim, z jakimi styka się ona podczas codziennej pracy w samochodzie.

Jedynie po pozytywnym zaliczeniu kontroli maglownica może być wysłana Klientowi, a wcześniej otrzymuje pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Jeżeli zatem zależy Ci na dużej żywotności podzespołów i wysokiej jakości wykonania usługi, to z całą pewnością

regeneracja maglownicy

realizowana w naszym zakładzie sprosta w pełni Twoim oczekiwaniom.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.