INWROCŁAW REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.


Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.
Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Inowrocław regeneracja maglownicyW przypadku, gdy zaobserwujemy niepokojące nas symptomy zużycia i wyeksploatowania maglownicy, w pierwszej kolejności odwiedźmy dobrego mechanika samochodowego, który dokona diagnostyki naszego podzespołu.

Niekiedy bowiem może zaistnieć taka sytuacja, że niepokojące nas objawy mają zupełnie inne źródło i zbyt pochopne zlecenie demontażu maglownicy oraz wysłanie jej do regeneracji w naszym przedsiębiorstwie, byłoby stratą pieniędzy, gdyż to nie przekładnia kierownicza jest niesprawna lecz inny podzespół. Z tego powodu prawidłowa diagnostyka jest bardzo istotna i warto zwrócić na nią szczególną uwagę.
  • regeneracja maglownic 3
Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.