KALISZ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8-16
sobota 10-14

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy KaliszNasz zakład to wiele lat doświadczeń w branży regeneracyjnej w naszym kraju. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, bogatemu parkowi maszynowemu, doświadczonemu personelowi i stosowaniu części zamiennych najwyższej jakości, podzespoły regenerowane w naszym zakładzie można spotkać w samochodach jeżdżących nie tylko po Polsce ale również po terenie wielu państw europejskich.

Specjalizujemy się w

regeneracji

nie tylko

przekładni kierowniczych

, ale również i innych podzespołów, spośród których najważniejszymi są koła dwumasowe, konwertery, pompy wspomagania oraz pompy ślimakowe.

Wszystkie nasze prace wykonujemy w oparciu o rzetelnie przeprowadzane procesy technologiczne, dzięki czemu gwarancja, którą udzielamy nie obejmuje limitu przejechanych w jej okresie kilometrów. Współpracujemy z liczną grupą warsztatów samochodowych oraz w autoryzowanych serwisów znanych w Polsce marek.

Rekomendacje o naszej działalności można znaleźć między innymi w znanym każdemu kierowcy tygodniku motoryzacyjnym wydawanym w Polsce od lat w formie papierowej.

Regeneracja maglownicy

lub innych komponentów, to atrakcyjna forma rozwiązania swojemu problemu z poszczególnymi podzespołami.
  • regeneracja maglownic Kalisz
Jeżeli zamieszkujesz

Kalisz

i zamierzasz

zregenerowaæ maglownicê

w naszym zakładzie centralnym, to kierując się różnego rodzaju preferencjami i oczekiwaniom naszych Klientów dajemy do wyboru kilka sposobów dostarczenia swojej przekładni kierowniczej do naszej firmy. Na mapie znajdującej się na niniejszej stronie zaznaczona jest lokalizacja punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, która siedzibę swoją ma w Kaliszu. Dzięki temu, decydując się na samodzielne przywiezienie zapakowanej prawidłowo przekładni kierowniczej do regeneracji w naszej firmie kurierowi, nie będziemy musieli nigdzie wyjeżdżać daleko poza Kalisz, co z całą pewnością ułatwi i przyspieszy cały zabieg.

Niektórzy nasi Klienci wybierają rozwiązanie w postaci samodzielnego odwiedzenia naszego zakładu ze swoją przekładnia kierowniczą lub zamówienia kuriera, który może przyjechać bezpośrednio do warsztatu samochodowego, w którym demontaż i montaż przekładni jest wykonywany. Oczywiście wybór sposobu dostarczenia przekładni kierowniczej do naszego zakładu uzależniony jest od Państwa preferencji i to Państwo macie możliwość zdecydować, w jaki sposób to uczynić.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Zapraszamy wszystkich kierowców zamieszkujących województwo

wielkopolskie

do korzystania z naszych profesjonalnych usług regeneracyjnych. Zajmujemy się nie tylko maglownicami, ale także kołami dwumasowymi, konwerterami, przekładniami ślimakowymi, tarczami sprzęgła, dociskami i wysprzęglikami.

Nasze usługi są objęte gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Zapraszamy z miast:

Poznań Szamotuły ObornikiGniezno Trzemeszno WrześniaJarocin Środa Wielkopolska Tuliszków Rychwał Wolsztyn Pniewy Piła Czarnków Sompolno KołoTurek Chodzież Jastrowie Złotów Konin Słupca Kleczew KaliszOstrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Leszno Rawicz Śrem Grodzisk Wielkopolski Gostyń

Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice