REGENERACJA MAGLOWNICY KATOWICE PRZEKŁADNIE KIEROWNICZE

Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8-16
sobota 10-14

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownic Katowice


Jeśli zamieszkujesz Katowice – zapraszamy do naszego zakładu. Doświadczony personel, bogaty park maszynowy i stosowanie wysokiej jakości części zamiennych powodują, że regeneracja maglownicy w naszym zakładzie to pewność, że przekładnia kierownicza przez wiele lat będzie działała prawidłowo i przebieg który osiągnie, będzie można porównać z przebiegiem podzespołu fabrycznie nowego.

Konieczność zastosowania specjalistycznego parku maszynowego wynika choćby z tego, że wykonujemy zabieg, jakim jest kontrola jakości, gdzie odbywa się sprawdzenie parametrów zregenerowanej maglownicy. Na specjalnym stanowisku symulowane są rzeczywiste warunki pracy przekładni i istnieje możliwość wychwycenia nawet najdrobniejszych nieprawidłowości.

O wysokich kwalifikacjach personelu koniecznych przy realizacji różnego rodzaju usług nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Również i trzeci element, czyli stosowanie wysokiej, jakości części zamiennych jest chyba sprawą oczywistą, jeżeli zależy nam na wysokiej jakości zrealizowanych usług.

W branży motoryzacyjnej w naszym kraju funkcjonujemy już od wielu lat i dzięki temu podzespoły opuszczające nasz zakład znajdziemy w samochodach nie tylko jeżdżących po drogach naszego kraju, ale także niektórych państw ościennych. Regeneracja maglownicy, to jedno z najlepszych rozwiązań, gdy pojawi się problem z przekładnią kierowniczą naszego samochodu.
  • regeneracja maglownic Katowice
W przypadku, gdy

Katowice

są miejscem Twojego zamieszkania, a Ty uważasz, że

regeneracja maglownicy

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to proponujemy wykonanie kilku następujących czynności. Po pierwsze należy odwiedzić warsztat samochodowy, aby upewnić się i zdiagnozować przyczynę swoich obaw. Może okazać się bowiem, że to nie maglownica daje określone objawy z zupełnie inny podzespół. Gdy okaże się, iż to rzeczywiście przekładnia kierownicza stanowi problem w samochodzie, proponujemy skontaktować się z nami, aby wybrać najłatwiejszą dla Ciebie formę dostarczenia maglownicy do regeneracji w naszym zakładzie.

W tym celu można odwiedzić naszą firmę osobiście lub skorzystać z usług kurierskich, których zamówienie wymaga kontaktu z nami do określonej godziny w ciągu danego dnia. Gdy zadzwonimy nieco później, to firma przewozowa przyjedzie dopiero dnia kolejnego. W takiej sytuacji, aby przyspieszyć czas trwania cały operacji można odwiedzić punkt firmy kurierskiej z nami współpracującej zlokalizowanej w Katowicach. Jego lokalizację przedstawia mapa umieszczona tuż obok na naszej stronie.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!

Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Częstochowa, Knurów, Gliwice, Zawiercie, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Będzin, Chorzów, Bieruń, Mikołów, Toszek, Miasteczko Śląskie, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Żory, Kuźnia Raciborska, Krzepice, Kłobuck, Kłomnice, Szczekociny, Myszków, Koziegłowy, Lubliniec, Żywiec, Cieszyn, Skoczów, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice

Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice