KOŁO REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy Ko³oDbałość o dobry stan techniczny samochodu wpływa na to, że żywotność poszczególnych jego podzespołów będzie większa, niż w przypadku zaniedbań.

Regeneracja maglownicy

jest jedną z wielu czynności, które należy wykonać, gdy samochód uzyska określony przebieg.

Zwróćmy uwagę, że niestety maglownica jest elementem dosyć mocno narażonym na różnego rodzaju obciążenia i kłopoty związane z nierówną nawierzchnią.

Wszelkiego rodzaju dziury w jezdni i jej nierówna powierzchnia przyczyniają się do tego, że maglownica poprzez koła i drążki kierownicze poddawana jest różnego rodzaju wibracje wstrząsy i przeciążenia.

Powoduje to, że nawet największa dbałość o ostrożne pokonywanie nierówności nie ustrzeże nas przed zużyciem się przekładni.
  • regeneracja maglownic Koło
Jeżeli zamieszkujesz

Ko³o

i chciałbyś

zregenerować maglownicę

w naszym zakładzie centralnym, to w tej kwestii możemy zaoferować wszystkim naszym kontrahentom różnego rodzaju rozwiązania, w zależności od preferencji. Najprostsze jest zamówienie kuriera, mogącego przyjechać pod dowolnie wskazany adres i zabrać zapakowaną maglownicę. Gdy jednak zlecenie złożymy zbyt późno danego dnia, to przewoźnik będzie mógł dotrzeć po przesyłkę dopiero dnia następnego, co w przypadku szczególnie samochodów firmowych może być pewnego rodzaju utrudnieniem i niedogodnością. Aby temu zapobiec, można swoją wymontowaną i zapakowaną w prawidłowy sposób przekładnię kierowniczą dostarczyć bezpośrednio do firmy kurierskiej. Na terenie województwa wielkopolskiego jest ona zlokalizowana w Poznaniu, Pile oraz w Kaliszu, niemniej jednak z wagi na dobrą drogę i czas, który należałoby na to poświęcić.

Chyba jednak najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w Łodzi, gdzie firma ta również ma swoją siedzibę. Na mapie przedstawionej tu obok zaznaczyliśmy kolorem niebieskim drogę z Koła do tego właśnie punktu. Oczywiście wybór sposobu dostarczenia maglownicy do regeneracji w naszym zakładzie zależy od Państwa oczekiwań i preferencji, natomiast wszelkie informacje z tym związane można uzyskać bezpośrednio u naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Zapraszamy wszystkich kierowców zamieszkujących województwo

wielkopolskie

do korzystania z naszych profesjonalnych usług regeneracyjnych. Zajmujemy się nie tylko maglownicami, ale także kołami dwumasowymi, konwerterami, przekładniami ślimakowymi, tarczami sprzęgła, dociskami i wysprzęglikami.

Nasze usługi są objęte gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Zapraszamy z miast:

Poznań Szamotuły ObornikiGniezno Trzemeszno WrześniaJarocin Środa Wielkopolska Tuliszków Rychwał Wolsztyn Pniewy Piła Czarnków Sompolno KołoTurek Chodzież Jastrowie Złotów Konin Słupca Kleczew KaliszOstrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Leszno Rawicz Śrem Grodzisk Wielkopolski Gostyń

Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice