KORONOWO REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.


Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.
Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Koronowo regeneracja maglownicyWielu naszych klientów, którzy mają problem z układem kierowniczym w swoim samochodzie, kontaktuje się z nami chcąc uzyskać dokładne informacje, czy ich przekładnia kierownicza kwalifikuje się faktyczny do regeneracji.

Oczywiście postawienie diagnozy przez telefon nie jest możliwe, a najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u zaufanego mechanika samochodowego, który dokona diagnostyki maglownicy i zdecyduje, czy jej regeneracja jest konieczna.

W przypadku, gdy nie wiesz dokąd udać się ze swoim problemem, skontaktuj się z naszymi fachowcami, a my polecimy Ci współpracujące z nami warsztaty, zlokalizowane w praktycznie każdym zakamarku naszego kraju, dzięki czemu w sposób łatwy i szybki upewnisz się, czy

regeneracja maglownicy

w Twoim aucie jest konieczna.
  • regeneracja maglownic 1
Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.