MIELEC REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy Mielec


Codzienny pośpiech i wygoda powodują, że każda niedogodność związana z wyłączeniem samochodu z jazdy jest dla kierowcy zawsze uciążliwa.

Regeneracja maglownicy

jest jedną z oferowanych przez nas usług i również wymaga tego, aby przez pewien okres samochód był unieruchomiony.

W zależności od konkretnego przypadku i tego, czy maglownica jest już zdemontowana, czy też może samochód jeszcze porusza się możemy zaproponować różne warianty rozwiązania tego problemu. Istotną kwestią jest również to, czy przekładnia kierownicza jest na tyle zużyta, że samochód już wcale nie może jeździć, czy też symptomy zużycia i wyeksploatowania maglownicy pojawiły się dopiero niedawno.

Jeżeli posiadasz zaufany i sprawdzony warsztat samochodowy w Twojej okolicy, Proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami, a następnie odwiedzić ten warsztat.

Kolejność taką proponujemy, ponieważ jeśli ustalimy wszelkie szczegóły zabiegu i podejmiemy decyzję, aby

regeneracja maglownicy

została wykonana i w tym właśnie warsztacie zlecimy jej demontaż i montaż, to my z tym warsztatem skontaktujemy się także, aby umówić szczegóły odbioru maglownicy.
  • regeneracja maglownic Mielec
O ile zamieszkujesz

Mielec

i

regeneracja maglownicy

Twojego auta jest konieczne, to z całą pewnością korzystając z naszych usług możesz liczyć na pełen profesjonalizm i naszą fachowość. Pierwsze pytanie, które padnie z ust naszego specjalisty będzie dotyczyło tego, czy samochód jeszcze jeździ, czy też może podzespół jest już zdemontowany. Gdy samochód jeszcze jeździ, to możemy tak zaaranżować cały proces, że Twój pojazd spędzi u mechanika jedynie około trzech lub czterech godzin i po tym czasie wyjedziesz ze zregenerowaną i w pełni sprawną maglownicą, oczywiście na gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.

Wszelkie szczegóły w tym zakresie udzielą nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu. Gdy jednak maglownica została już zdemontowana, to trzeba dostarczyć ją do naszego zakładu. Można zrobić to poprzez zamówienie kuriera mogącego przyjechać pod dowolnie wskazany adres lub poprzez samodzielną wizytę w Rzeszowie i pozostawienie prawidłowo zapakowanej przesyłki w punkcie przyjmowania paczek współpracującej z nami firmy spedycyjnej. Mapa tuż obok przedstawia drogę dzielącą Mielec i Rzeszów, która prawdopodobnie każdemu zorientowanemu kierowcy jest doskonale znana, niemniej jednak dla celów informacyjnych mapę tę również umieściliśmy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać dalsze szczegóły całej operacji.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice