OBORNIKI REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8-16
sobota 10-14

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy ObornikiW przypadku, gdy

regeneracja maglownicy

będzie konieczna w Twoim samochodzie, to w pierwszej kolejności należy zlecić jej demontaż. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie swojej przekładni do naszego zakładu centralnego. Można uczynić to osobiście lub skorzystać z kuriera, którego można zamówić za naszym pośrednictwem lub ewentualnie samodzielnie udać się z prawidłowo zapakowaną przekładnią do punktów nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy przewozowej.

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby swoją maglownice zapakować w sposób prawidłowy, aby nie miała ona możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania podczas transportu.

Do tego celu najlepiej będzie wykorzystać specjalną folię bąbelkową, a jeżeli takową nie dysponujemy to zwykłą tekturą lub papierem. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że przekładnia podczas transportu nie uszkodzi się, ani też nie spowoduje zniszczeń wśród innych przewożonych podzespołów.

Regeneracja maglownicy

, to oprócz możliwości zakupu części nowej, jedyne rozsądne rozwiązanie swojego problemu z układem kierowniczym. Nabywanie używanych części nie jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem.
  • regeneracja maglownic Oborniki
Jeżeli zamieszkujesz

Oborniki

i

regeneracja maglownicy

, czyli

przekładni kierowniczej

znajduje się w kręgu Twojego zainteresowania możemy zaproponować Ci kilka wariantów realizacji tego przedsięwzięcia. Po pierwsze, można zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i maglownicę odbierze. Można także samodzielnie przyjechać do naszego zakładu i tam przekładnię kierowniczą zostawić lub jeżeli dokładnie taki sam model będziemy mieli w naszym magazynie części zregenerowanych, to Twoją maglownicę zostawimy na wymianę, a Ty dostaniesz już zregenerowaną. Można wreszcie samodzielnie odwiedzić firmę kurierską i tam swoją maglownicę zostawić. Mapa umieszczona na naszej stronie przedstawia drogę dzielącą Oborniki i Poznań.

Prawdopodobnie każdy kierowca wie, jak do Poznania dojechać, niemniej jednak mapka dla celów informacyjnych została umieszczona. Można także skorzystać z opcji polegającej na tym, że prześlemy do Twojego warsztatu samochodowego już zregenerowaną maglownice, Twoją weźmiemy na wymianę, a Ty spędzisz w warsztacie tylko 2 lub 3 godziny, czyli czas potrzebny na przełożenie tego elementu. Wszelkie informacje w tym zakresie uzyskacie Państwo u naszych specjalistów podczas kontaktu telefonicznego.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Zapraszamy wszystkich kierowców zamieszkujących województwo

wielkopolskie

do korzystania z naszych profesjonalnych usług regeneracyjnych. Zajmujemy się nie tylko maglownicami, ale także kołami dwumasowymi, konwerterami, przekładniami ślimakowymi, tarczami sprzęgła, dociskami i wysprzęglikami.

Nasze usługi są objęte gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Zapraszamy z miast:

Poznań Szamotuły ObornikiGniezno Trzemeszno WrześniaJarocin Środa Wielkopolska Tuliszków Rychwał Wolsztyn Pniewy Piła Czarnków Sompolno KołoTurek Chodzież Jastrowie Złotów Konin Słupca Kleczew KaliszOstrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Leszno Rawicz Śrem Grodzisk Wielkopolski Gostyń

Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice