OTMUCHÓW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych OtmuchówDzięki wykorzystaniu w naszym zakładzie specjalistycznych maszyny i urządzeń

regeneracja koła dwumasowego

jest procesem przywracającym temu podzespołowi pełne walory użytkowe i sprawność techniczną. Oprócz tego czynnościom naprawczym możemy poddać także i inne elementy pracujące w układzie sprzęgła, czyli tarczę, docisk oraz wysprzęglik. Trzeba pamiętać o tym, że tylko i wyłącznie dobra kondycja techniczna tych wszystkich czterech elementów stanowi gwarancję prawidłowego przenoszenia momentu obrotowego z silnika na skrzynię biegów. Gdy zdecydujemy się na zregenerowanie tylko i wyłącznie dwumasy, a kondycja techniczna pozostałych elementów nie będzie właściwa nie możemy oczekiwać prawidłowej pracy całego układu.

Regenerując dwumasę dokonujemy kompleksowej wymiany wszystkich znajdujących się w jej wnętrzu elementów odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych. Regeneracja tarczy sprzęgła polega na nabiciu na niej nowych wykładzin, które wraz z każdym przejechanym kilometrem ulegają naturalnemu procesowi zużycia. W przypadku docisku czynności naprawcze wiążą się z usunięciem tak zwanego stożka, który powoduje, że docisk nie przylega całą swoją powierzchnię do tarczy sprzęgła. W odniesieniu do wysprzęglika wymianie podlega jego ułożyskowanie oraz uszczelnienie. Dzięki temu każdy opuszczający nasz podzespół komplet sprzęgła i samo koło dwumasowe są całkowicie sprawne technicznie i mają pełne walory użytkowe.
  • regeneracja koła dwumasowego Otmuchów
Gdy stwierdzisz, że

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest niezbędna lub też czynnościom naszym powinien zostać poddany którykolwiek inny element w układzie sprzęgła, to warto jest wiedzieć, że nasze usługi możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania. W zależności od tego, czy auto jeszcze jeździ, czy też może dwumasa lub inne elementy zostały zdemontowane możemy zaproponować wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich lub alternatywnie, gdy dwumasa jest zdemontowane dostarczenie jej do naszego zakładu centralnego osobiście lub z wykorzystaniem kuriera.

Ponieważ każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dlatego najlepszym rozwiązaniem w pierwszej kolejności będzie kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu i ustalenie wszelkich szczegółów ewentualnej regeneracji.
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.