Regeneracja kół dwumasowych Pajęczno

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych PajęcznoW przypadku, gdy zamieszkujesz Pajęczno i interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie i powinna zostać wykonana wkrótce lub już teraz, proponujmy skontaktować się z naszym zakładem, gdyż od ponad już piętnastu lat specjalizujemy się w regeneracji podzespołów samochodowych, a dwumasa jest jednym z nich. Wielu użytkowników aut, którzy mają problem z kołami dwumasowym w swoim aucie rozważa wyjście, którym jest kupno używanej części. Z naszego doświadczenia wynika, że nie jest to dobre rozwiązanie. Świadczy o tym kilka rzeczowych i trudny do obalenia argumentów.

W pierwszej kolejności musimy mieć świadomość tego, że przebieg i stan techniczny używanego koła dwumasowego jest nam całkowicie nieznany. Może ono mieć przebieg i stan techniczny gorszy, niż nasz dotychczas posiadamy podzespoły. Wygląd zewnętrzny dwumasy nie jest w stanie określić jej walorów użytkowych, ponieważ to w jej wnętrzu znajdują się elementy i mechanizmy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych, ale bez rozebrania koła dwumasowego na czynniki pierwsze nie jesteśmy w stanie określić kondycji takiej dwumasy. Można, co prawda dokonać pomiarów luzów koła w poszczególnych płaszczyznach, niemniej jednak, mało kto wie, w jaki sposób to zrobić i jakie powinny być prawidłowe parametry badanego koła.

Innymi istotnymi kwestiami jest to, że koło dwumasowe zdemontowane z poprzedniego samochodu mogło być przechowywane w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i w związku z tym mogła pojawić się korozja, która będzie jedynie nasilać się. Następna bardzo ważna kwestia jest taka, że auto, z którego zostało koło wymontowane mogło uczestniczyć w wypadku.

Podczas zderzenia następują bardzo duże przeciążenia i takie koło moglibyśmy porównać do podzespołu, które zrzucilibyśmy płasko na beton z wysokości kilku pięter. W chwili takiego uderzenia i takich przeciążeń, elementy i mechanizmy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych, znajdujące się we wnętrzu koła a dla nas zewnątrz niewidoczne, ulegają uszkodzeniu i z pewnością dwumasa taka nie nadaje się do ponownego montażu.

Dodatkowo kupując część używaną możemy ewentualnie otrzymać kilkudniową gwarancję rozruchową, ale później, jeżeli cokolwiek zdarzy się z kołem, niestety jesteśmy zdani sami na siebie. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Pajęczno

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą i skontaktować z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie w tej kwestii pytania.

W Częstochowie znajduje się siedziba firmy kurierskiej, współpracującej z nami i realizującej przewozy podzespołów samochodowych naszych klientów. Droga do Częstochowy nie jest zbyt długa, gdyż jest to jedynie około pięćdziesiąt kilometrów.

Najprościej będzie udać się na południe drogą wojewódzką numer 483, później natomiast mamy możliwość dostania się do starej jedynki, lub podążanie poprzednim szlakiem bezpośrednio do celu. Wiąże się to z tym, że niektórzy kierowcy chcą samodzielnie dostarczyć podzespół do regeneracji naszym zakładzie, a mapa dojazdowa może to zadanie ułatwić.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest zamówienie kuriera, który bezpośrednio odbierze ten podzespół od Państwa, a lokalizacją taką może być warsztat samochodowy, w którym dokonywany jest

demontaż koła dwumasowego

, dzięki czemu nie ma konieczności dźwigania tego ciężkiego elementu i wysyłania go na przykład z domu. W wypadku wątpliwości prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą wyczerpująco na wszelkie w tym zakresie pytania.
  • Pajęczno regeneracja koła dwumasowego
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa łódzkiego.
Regeneracja koła dwumasowego to zabieg złożony i wymagający zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz posiadania fachowej wiedzy w tym zakresie.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.