PAKOŚĆ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.


Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.
Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Pakość regeneracja maglownicyRegeneracja maglownicy

, czyli przekładni kierowniczej, to jedna z wielu usług, które proponujemy naszym Klientom na terenie obszaru całego kraju.

Oprócz tego, wszystkim zainteresowanym możemy polecić regenerację innych podzespołów takich, jak koła dwumasowe, tarcze sprzęgła, dociski, pompy wspomagania i przekładnie ślimakowe.

Dysponujemy bardzo profesjonalnym parkiem maszynowym, dzięki czemu nasze usługi przywracają wszystkim trafiającym do nas podzespołom walory części nowych. Każda

maglownica

, która po

regeneracji

wyjeżdża z naszego zakładu jest testowana i sprawdzana, dzięki czemu jesteśmy całkowicie pewni, że jej żywotność będzie zbliżona do część fabrycznie nowej.
  • regeneracja maglownic 1
Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.