JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.
Usługa Koło na Wymianę – ułatwimy  Ci wybór koła dwumasowego działającego z silnikiem Twego auta. Dzięki temu będziesz miał pewność, że otrzymujesz dobry  podzespół. Wiedz, że czołowi producenci samochodów montowali  w jednym czasie  w tym samym  modelu silnika kilka wersj sprzęgieł, różniących się szczegółami montażowymi.
Usługa Door to Door – czyli obsługę logistyczną.  Door to Door  zapewnia jednolity standard na terenie całej Polski, od Świnoujścia po Przemyśl, bez względu na wielkość Twojej miejscowości.
Jeżeli chcesz skorzystać z usługi regeneracji koła dwumasowego w naszym zakładzie możesz przesłać do nas swoją część paczką kurierską. W zależności od Twojej lokalizacji kurier może przyjechać do Ciebie po dwumasę jeszcze tego samego dnia, w którym skontaktujesz się z nami. Jeśli mieszkasz w miastach wyszczególnionych poniżej, dzwoniąc do nas do godziny 12 masz szansę, aby kurier był u Ciebie jeszcze tego samego dnia.
Zregenerowane koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Biała Podlaska Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg Gdańsk Kalisz Katowice Kielce Konin Koszalin Kraków Leszno LublinŁódź Nowy Sącz OlsztynOpole Ostrołęka Piotrków Trybunalski Płock Poznań Przemyśl Radom Rzeszów Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Suwałki Szczecin Tarnobrzeg Tarnów ToruńWarszawa Włocławek Wrocław ZamośćZielona Góra Piła Krosno Łomża Gorzów Wielkopolski

Regeneracja koła dwumasowego

to nic skomplikowanego!


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz

regeneracji dwumasy

zapewnimy Ci kompleksową obsługę.
  • regeneracja koła dwumasowego 1
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.