REGENERACJA I NAPRAWA TYLNEJ BELKI PEUGEOT, CITROEN, RENAULT

Regeneracja naprawa tylnej belki Peugeot, Citroen, Renault
Tylna belka w autach francuskich - regeneracja naprawa z wykorzystaniem oryginalnych części
JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki"
zregenerowane tylne belki

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.
Typowe objawy uszkodzenia tylnej belki to:

- utrata geometrii belki, przejawiająca się pochyleniem kół samochodu,
- nierówne zużycie bieżnika kół,
- brak stabilności tyłu auta,
- niepokojące odgłosy dochodzące z tyłu samochodu.

Tylna belka w aucie ulec może zużyciu podczas normalnej eksploatacji. Początki tego procesu są skutkiem wilgoci dostającej się do tylnej belki, co oczywiście po pewnym czasie przyczynia się do powstania korozji niektórych jej elementów. Następstwem postępującej korozji są niepokojące odgłosy dochodzące z tylnej belki, których lekceważenie powoduje dalszy proces zużycia belki i skutkować może zmianą geometrii kół (ich niewłaściwym pochyleniem). Na tym etapie prawdopodobna jest już konieczność dokonania regeneracji osadzenia łożysk i inne często kosztowne zabiegi.

Inne rodzaje uszkodzeń, niezależne od opisanych powyżej to uszkodzenia drążków (zależnie od modelu auta i konstrukcji belki tylnej), które w samochodach pełnią funkcję stabilizacji toru jazdy i amortyzacji. Usterka ta może objawiać się obniżeniem tyłu auta lub jego przechylenie na bok.

Oprócz tego w belkach tylnych mogą wystąpić uszkodzenia będące następstwem ich niewłaściwego demontażu lub wcześniejszej regeneracji:
- uszkodzenia geometrii elementów na skutek demontażu ciężkim młotkiem,
- uszkodzenia wynikające z podgrzewania palnikiem elementów belki (niekiedy niewidoczne gołym okiem, ale niebezpieczne z uwagi na zmianę wytrzymałości materiału belki),
- zespawania belki, nawiercone otwory, samodzielnie wstawiane kalamitki, nacięcia belki i cała masa innych przypadków, co jest wynikiem nieumiejętnej ich wcześniejszej regeneracji przez osobę bez fundamentalnej wiedzy w tym zakresie.

Oczywiście informacje przedstawione powyżej to tylko znikoma ilość usterek, które mogą przydarzyć się Twojej tylnej belce. Jaki jest zakres rzeczywiście wymaganych napraw można stwierdzić dopiero po zdemontowaniu belki.

UWAGA ! Miej się na baczności przed tanimi belkami (zamiennikami), dzięki którym po kilku tygodniach znów będziesz musiał regenerować belkę tylną w swoim samochodzie!

Regeneracja tylnej belki Citroen

Regeneracja tylnej belki Peugeot

Regeneracja tylnej belki Renault

Zużycie tylnych belek wynika z naturalnego ich użytkowania
Tylne belki podlegają procesowi regeneracji i naprawy
Oferujemy atrakcyjne ceny i gwarancję na wykonaną usługę

Biała Podlaska Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg Gdańsk Gorzów Wielkopolski Jelenia Góra Kalisz Katowice Kielce Konin Koszalin Kraków Krosno Legnica Leszno Lublin Łomża Łódź Nowy Sącz Olsztyn Opole Ostrołęka Piła Piotrków Trybunalski Płock Poznań Przemyśl Radom Rzeszów Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Suwałki Szczecin Tarnobrzeg Tarnów Toruń Wałbrzych Warszawa Włocławek Wrocław Zamość Zielona Góra

  • regeneracja tylnej belki 11
Aquaress - 2013