ROPCZYCE REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy Ropczyce


Przekładnia kierownicza jest podzespołem istotnym z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Z tego właśnie powodu

regeneracja maglownicy

lub jej wymiana na podzespół fabrycznie nowy są zalecane, gdy pojawiają się oznaki zużycia i wyeksploatowania tego właśnie podzespołu.

Z całą pewnością nasz niepokój powinny wywołać objawy w postaci wycieków czynnika roboczego, co możemy zaobserwować pod samochodem na nawierzchni, problem podczas obracania kierownicą i jej powrotem do pozycji neutralnej po wykonaniu skrętu oraz różnego rodzaju niepokojące odgłosy w trakcie wykonywania skrętu.

Oczywiście przez telefon diagnostyka przekładni kierowniczej nie może zostać wykonana, dlatego rekomendujemy wizytę w lokalnym warsztacie samochodowym i jeżeli okazałoby się, że regeneracja maglownicy jest konieczna, kontakt z nami celem ustalenia wszelkich szczegółów całej operacji.

Przed zaproponowaniem konkretnej oferty nasi specjaliści muszą wydać każdemu posiadaczowi samochodu kilka niezbędnych pytań, aby w jak najlepszym stopniu zaproponować sposób rozwiązania problemu, jeżeli

regeneracja maglownicy

jest konieczna.
  • regeneracja maglownic Ropczyce
Podczas kontaktu z naszymi specjalistami najczęściej pierwsze padające pytanie dotyczy tego, czy przekładnia kierownicza zwana również maglownicą jest już zdemontowana, czy też może samochód jeszcze jeździ. Jeżeli zamieszkujesz Ropczyce i maglownica została już zdemontowana to najprościej, aby wykonać jej regenerację będzie zamówienie kuriera mogącego przyjechać pod wskazany przez Ciebie adres lub samodzielny przyjazd do Rzeszowa i zostawienie prawidłowo zapakowanej do regeneracji maglownicy w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy transportowej. Mapa tuż obok przedstawia drogę dzielącą Ropczyce i Rzeszów, choć przepuszczamy, że większość kierowców trasę tę doskonale zna.

Jeżeli jednak Twój samochód jeszcze jeździ i maglownica nie została zdemontowana do regeneracji, to możemy tak zorganizować cały proces, że Twój samochód w warsztacie spędzi jedynie około trzech lub czterech godzin. Każdy regenerowany w naszym zakładzie podzespół, w tym również i maglownice otrzymują gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w okresie trwania. W omawianym zakresie mamy ogromne doświadczenie, gdyż w branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego czasu, a regenerowane przez nas podzespoły, nie tylko maglownice, ale również szereg innych można spotkać w samochodach jeżdżących nie tylko po naszym kraju, ale również w niektórych Państwach ościennych.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice