SANOK REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy Sanok


Niestety wielu kierowców, których dosięga problem z niesprawną przekładnią kierowniczą próbuje szukać rozwiązań niepewnych i zastępczych, jakim jest kupno podzespołu używanego.

Należy pamiętać, że jedynie kupno części nowej lub

regeneracja maglownicy

dotychczas posiadanej rozwiążą nasz problem w sposób właściwy. Wszelkiego rodzaju maglownice używane na ogół są w dużo gorszym stanie technicznym, niż ten element, który dotychczas w naszym aucie posiadamy. Jeżeli pochodzi on od samochodu o dużym przebiegu, który trafi na szrot, to na pewno kondycja takiej maglownicy nie będzie warta naszej uwagi.

Jeżeli natomiast podzespół jest zdemontowany z auta relatywnie nowego, lecz powypadkowego, to na ogół przeciążenia i siły powstające w chwili wypadku i zdarzenia są na tyle duże, że większość z podzespołów pochodzących z takiego auta do niczego już się nie będzie nadawać. Wyobraźmy sobie, że fabrycznie nową maglownice zrzucilibyśmy płasko na jezdnie z wysokości około 10 metrów. Odpowiedzmy sobie potem na pytanie, czy taki podzespół chcielibyśmy zamontować później w naszym samochodzie. Prawdopodobnie większość kierowców wolałaby takiego właśnie elementu w aucie swoim nie montować. Przykład ten ma na celu uświadomienie nam jak duże przeciążenia i siły działają w momencie zderzenia. Tak więc pamiętajmy, że jedynie

regeneracja maglownicy

lub kupno nowej rozwiążą nasz problem.
  • regeneracja maglownic Sanok
Nasi specjaliści w trakcie rozmowy z klientami, aby jak najlepiej dopasować ofertę i zapewnić jak najłatwiejszą dla klienta obsługę zadają szereg pytań, spośród których najważniejsze jest to dotyczące, czy maglownica została już zdemontowana z samochodu, czy auto może jeszcze jeździ. Jeżeli zamieszkujesz Sanok i regeneracja maglownicy w Twoim samochodzie jest konieczna, a podzespół ten został już zdemontowany z samochodu, to w pierwszej kolejności należy wybrać sposób przywiezienia i dostarczenia maglownicy do naszego zakładu centralnego.

Można w tym celu zamówić kuriera lub samemu udać się do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej lokalizowanej w Rzeszowie, a drogę dojazdową dzielącą ten punkt i Sanok przedstawia zlokalizowana tuż obok mapa.

Można również osobiście przyjechać ze swoją zdemontowaną maglownica do naszego zakładu centralnego, jednakże w wielu przypadkach z uwagi na odległość i czas, który trzeba będzie na to poświęcić rozwiązanie takie będzie dosyć kłopotliwe. Tak więc proponujemy na początek skontaktować się z nami i ustalić wszelkie szczegóły realizacji całej operacji.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice