SKWIERZYNA REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Skwierzyna regeneracja maglownic


Czy w przypadku, gdy

regeneracja maglownicy

lub innego podzespołu Twojego samochodu jest wymagana zastanawiasz się, czy jest to rozwiązanie dobre? Aby na to pytanie odpowiedzieć warto jest wziąć pod uwagę fakt, że podzespoły demontowane w serwisach autoryzowanych, czyli maglownice, koła dwumasowe, turbosprężarki i wiele innych trafiają bezpośrednio do producentów tychże podzespołów.

Tam podlegają one procesom regeneracji i w dalszej kolejności, jako elementy fabrycznie nowe trafiają do autoryzowanych serwisów.

Argumenty te wskazują, że przy zastosowaniu specjalistycznego parku maszynowego i używając części zamiennych wysokiej, jakości można dokonywać regeneracji tychże podzespołów. W naszym zakładzie posiadamy wspomniane wyżej specjalistyczne maszyny i urządzenia, a do wszystkich procesów technologicznych wykorzystujemy komponenty o bardzo wysokiej jakości.

Oznacza to, że

regeneracja maglownicy

realizowana w naszym zakładzie jest porównywalna z procesami technologicznymi wykonywanymi bezpośrednio przez producentów poszczególnych podzespołów.
  • regeneracja maglownic 1
W sytuacji, gdy Skwierzyna jest miejscem Twojego zamieszkania i regeneracja maglownicy powinna zostać zrealizowana w Twoim aucie, to w pierwszej kolejności zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat tego, jak operację tę można przeprowadzić. W niektórych bowiem przypadkach istnieje możliwość takiej organizacji całego przedsięwzięcia, aby samochód był unieruchomiony jedynie na 2 lub 3 godziny.

Można także skorzystać z usług firmy przewozowej, do której w drogę ze Skwierzyny zaznaczyliśmy na mapie umieszczonej tuż obok. Jednym z rozwiązań jest także samodzielna wizyta w naszym zakładzie, co jednak nie zawsze z uwagi na czas, który trzeba na to poświęcić będzie dobrym rozwiązaniem. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać wszelkie szczegóły całej operacji.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice