Regeneracja maglownic Sochaczew

Regeneracja przekładni hydraulicznej już od 440 zł

dotyczy niektórych modeli samochodów

Regeneracja maglownic SochaczewUkład kierowniczy stanowi bardzo istotny element konstrukcyjny w każdym samochodzie. Dwa najistotniejsze w nim elementy występujące to przekładnia kierownicza oraz pompa wspomagania.

Regeneracja maglownicy

oferowana w naszym zakładzie centralnym może być także połączona z regeneracją pompy wspomagania. Warto jest w przypadku problemów z tymi właśnie komponentami dokonując ich demontażu z pojazdu, obydwa dostarczyć do naszego zakładu centralnego, gdyż niekiedy zdarza się tak, że po zregenerowaniu samej maglownicy problem nie jest usuwany. Wynika to z tego faktu, że problem w danym momencie tkwi w pompie wspomagania, a nie w maglownicy.

Z tej właśnie przyczyny warto jest nasze wskazówki potraktować w sposób poważny. Na ogół kierowcy dostrzegają problem z maglownicą w momencie kłopotów z obrotem kierownicy w chwili wykonywania skrętu, poprzez różnego rodzaju metaliczne odgłosy dochodzące do uszu kierowcy z okolicy osi kół przednich, a także poprzez różnego rodzaju tłuste plamy pod samochodem na wysokości maglownicy. Gdy objawy takie dostrzeżemy powinniśmy niezwłocznie odwiedzić mechanika, który objawy te zdiagnozuje.
  • regeneracja maglownic Sochaczew
Czy wiesz, w jaki sposób możemy rozwiązać problem z Twoją maglownicą?

1. Posiadamy dostępne już zregenerowane maglownice na wymianę. Nasi Klienci bardzo chętnie wybierają to rozwiązanie i często oczekują, abyśmy wysłali im gotową przekładnię.

2. Możemy tak zorganizować całą operację, że Twój samochód będzie u mechanika tylko 2-3 godziny.

3. Demontaż i montaż maglownicy na potrzeby regeneracji można wykonać w naszym warsztacie partnerskim blisko miejsca Twojego zamieszkania.

4. Oferujemy gwarancję bez limitu kilometrów w czasie jej trwania. Jeździsz bez żadnych ograniczeń, a gwarancja ciągle obowiązuje.

5. Maglownica po regeneracji ma żywotność podobną do żywotności maglownicy fabrycznie nowej. To wszystko dzięki naszej technologii.
Maglownica stanowi element układu kierowniczego i chyba nikogo nie trzeba przekonywać o jej istotnym znaczeniu w samochodzie z punktu widzenia chociażby bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Regeneracja maglownicy prowadzona w naszym zakładzie polega na wymianie komponentów zużytych, uszczelnieniu maglownicy i skasowaniu luzów powstałych podczas normalnego użytkowania przekładni kierowniczej.

Jeżeli dostrzeżesz symptomy mogące wskazywać na wyeksploatowanie przekładni kierowniczej i nie masz zaufanego mechanika, to proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. Zaproponujemy Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich, gdzie będzie można wykonać diagnostykę tego podzespołu i ewentualny demontaż oraz montaż maglownicy na potrzeby naszych usług.

Regeneracja maglownicy

może być połączona także z regeneracją pompy wspomagania, gdyż zajmujemy się kompleksowo układami kierowniczymi.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.