Regeneracja kół dwumasowych Sokółka

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych SokółkaWielu naszych potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usługi, jaką jest regeneracja koła dwumasowego oczekuje od nas wykonaniu diagnozy na telefon i odpowiedzi na pytanie w kwestii konieczności zrealizowania tych zabiegów w przypadku ich auta. Oczywiście jakakolwiek diagnoza na telefon nie jest możliwa, niemniej jednak możemy wskazać na pewne symptomy sugerujące, że z dwumasą coś jest nie tak. Do objawów tych zaliczymy z całą pewnością metaliczne odgłosy wydobywające się z okolicy skrzyni biegów i silnika szczególnie podczas pracy jednostki napędowej w dolnym zakresie obrotów, a także w momencie gaszenia i włączania silnika. Zwróćmy także uwagę, czy metaliczne odgłosy pojawiające się na wolnych obrotach ustają w momencie wciskania i puszczania sprzęgła, a także czy dźwignia sprzęgła przy delikatnym dotknięciu drży w sposób wyczuwalny. Istotnym sygnałem jest także drżenie nadwozia samochodu podczas jego pracy na wolnych obrotach.

Gdy któryś z takich objawów dostrzeżemy, powinniśmy odwiedzić mechanika i wykonać diagnostykę. Symptomy te sugerować mogą usterkę koła dwumasowego, niemniej jednak nie wskazują one z całkowitą pewnością na uszkodzenie dwumasy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu na naszej stronie. W każdym przypadku

regeneracja koła dwumasowego

umożliwi uzyskać podzespół posiadający pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną porównywalną do parametrów dwumasy fabrycznie nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego w Sokółce
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa podlaskiego.
Regeneracja koła dwumasowego jest operacją skomplikowaną, wymagającą wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.