STALOWA WOLA REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy Stalowa Wola


Żywotność i wytrzymałość przekładni kierowniczej jest uzależniona od szeregu indywidualnych czynników i cech, w związku z tym trudno jest z wskazać jednoznacznie czas, po którym

regeneracja maglownicy

powinna zostać bezwzględnie wykonana. Najbardziej niekorzystnym czynnikiem jest nierówna nawierzchnia.

Podczas jazdy po takiej właśnie jezdni różnego rodzaju wibracje są przenoszone bezpośrednio z koła poprzez drążki kierownicze do przekładni i tam dopiero tłumione i wygaszane. Powoduje to oczywiście znaczne obciążenie przekładni kierowniczej i dosyć intensywne skrócenie jej żywotności.

Objawami wyeksploatowania i zużycia najczęściej są różnego rodzaju nieszczelności i wycieki czynnika roboczego oraz problemy podczas obracania kierownicy i jej powrotem do pozycji neutralnej po wykonaniu skrętu. Niekiedy również możemy usłyszeć różnego rodzaju niepokojące odgłosy dochodzące z okolicy komory silnika.

Gdy zaobserwujemy takie symptomy warto jest udać się do mechanika samochodowego i sprawdzić, co jest źródłem. Jeżeli okaże się, że

regeneracja maglownicy

jest niezbędna, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami i ustalić wszystkie szczegóły ewentualnej regeneracji tego podzespołu.
  • regeneracja maglownic Stalowa Wola
W kwestii dostarczenia swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego w celu jego zregenerowania możemy zaproponować kilka różnego rodzaju rozwiązań. Jeśli regeneracja maglownicy w Twoim aucie jest konieczna i zamieszkujesz Stalową Wolę, to w przypadku posiadania już zdemontowanej maglownicy należy dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego poprzez zamówienie kuriera lub samodzielną wizytę w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Jest ona zlokalizowana w Rzeszowie, a drogę ze Stalowej Woli do tego właśnie punktu przedstawia umieszczona tuż obok mapa.

Gdy natomiast maglownica jest jeszcze zamontowana w samochodzie i pojazd jeździ, to możemy tak zorganizować cały proces, że samochód spędzi w warsztacie jedynie 3 lub 4 godziny i po upływie tego czasu Twój samochód będzie mógł opuścić warsztat będąc w pełni sprawnym z punktu widzenia walorów użytkowych maglownicy. Nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą wszelkich dalszych informacji i wyjaśnień w tym zakresie, do czego Państwa serdecznie zachęcamy.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice