ŚWIEBODZIN REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8-16
sobota 10-14

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Świebodzin regeneracja maglownic


W przypadku, gdy przekładnia kierownicza w Twoim samochodzie odmówiła posłuszeństwa, to nie ma co załamywać rąk z tego powodu.

Operacją, która przywróci jej pełną sprawność techniczną jest

regeneracja maglownicy

. Sposób ten jest alternatywą do możliwości zakupu części fabrycznie nowej, a rozwiązanie takie jest znacznie korzystniejsza pod względem cenowym.

Z kolei, gdy porównamy regenerację maglownicy do zakupu części używanej, to zaletami jest gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów w tym okresie oraz fakt, że nasze usługi przywracają przekładni kierowniczej pełne walory użytkowe i sprawność techniczną porównywalną z częścią nową.

Dzięki posiadanemu przez nas bogatemu parkowi maszynowemu, zatrudnianiu fachowców z wieloletnim doświadczeniem i stosowaniu części zamiennych bardzo wysokiej jakości, możesz być przekonany, że

regeneracja maglownicy

będzie dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem zaistniałego problemu.
  • regeneracja maglownic 1
Jeżeli Świebodzin jest miejsca Twojego zamieszkania, natomiast regeneracja maglownicy Twojego samochodu jest niezbędna, to trzeba pamiętać o tym, że oferujemy różne warianty i sposoby rozwiązania tego problemu, co jest jednak uzależnione od kilku dodatkowych kwestii. Otwórz istotne jest to, czy Twoja maglownica jest już zdemontowana, czy też samochód jeszcze jeździ. Jeżeli przekładnia jest już wyjęta z samochodu, to należy dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego. Można zrobić to osobiście lub skorzystać z obsługi kurierskiej. Na naszej stronie tuż obok zamieściliśmy mapę, która przedstawia drogę dzielącą Świebodzin i Zieloną Górę, w której firma przewozowa ma swoją siedzibę.

Oczywiście można także zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i prawidłowo zapakowaną maglownicę podejmie i dostarczy do naszego zakładu. Na prawidłowe zapakowanie przesyłki zwracamy szczególną uwagę, gdyż ma to wpływ na bezpieczeństwo tego podzespołu i przyczyni się do tego, aby przekładnia nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Nasi specjaliści pod podanym na naszej stronie numerem telefonu udzielą wszelkich informacji w tym zakresie.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice