ŚWIECIE REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.


Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.
Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Świecie regeneracja maglownicyAby

regeneracja maglownicy

została wykonana w sposób prawidłowy, niezbędnych jest spełnienie kilku warunków. Z całą pewnością jednym z nich jest stosowanie wysokiej jakości materiałów do wszelkich wykonywanych procesów technologicznych.

Maglownice

opuszczające nasz zakład centralny osiągają przebiegi zbliżone, a w niektórych przypadkach nawet większe, niż podzespoły fabrycznie nowe.

Wiemy o tym doskonale, gdyż naszymi klientami są również firmy transportowe i floty aut, które od wielu już lat współpracują z naszym zakładem i dzięki temu wiemy, że wszystkie czynności

regeneracyjne

wykonujemy w sposób rzetelny i solidny, czego potwierdzeniem jest wieloletnia współpraca z dużą liczbą podmiotów na naszym rynku motoryzacyjnym w Polsce.
  • regeneracja maglownic 2
Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!
Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
AQUARESS © 2012 r.