SZCZECIN REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych SzczecinZ całą pewnością każdy właściciel pojazdu chciałby, aby jego samochód funkcjonował bez jakichkolwiek zarzutów i usterek przez jak najdłuższy okres, a najlepiej zawsze. Przeprowadzona

regeneracja koła dwumasowego

skłania większość osób do poznania odpowiedzi na pytanie, jakie czynniki czy też jaki styl jazdy wpływają negatywnie na żywotność koła dwumasowego. Nasza praktyka jasno wskazuje, że do naszego serwisu trafiają samochody z różnymi przebiegami, dzięki czemu doskonale wiemy, że sposób w jaki jeździmy przekłada się na intensywność zużycia dwumasy. Otóż wyjaśniając poruszoną kwestię, na podstawie naszych długoletnich doświadczeń, co zresztą jest spójne z opiniami klientów, na szybsze, niż normalnie wyeksploatowanie koła dwumasowego wpływa kilka czynników.

- Przeciążanie samochodu ponad normy dopuszczalne przez producentów pojazdu. Zbyt duże obciążenie powoduje, że układ przeniesienia napędu pracuje w ekstremalnych warunkach, pojawia się wyższa, niż zazwyczaj temperatura, co w ostateczności skutkuje szybszym zużyciem koła dwumasowego.

- Długotrwała jazda na półsprzęgle. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego czynnika i tutaj pojawia się nadmierna temperatura w układzie przeniesienia napędu i to przekłada się na szybkie wyeksploatowanie koła dwumasowego. Jazda na półsprzęgle może nam się przydarzyć szczególnie w cyklach miejskich, gdy spotykają nas korki, powodujące konieczność częstego ruszania i hamowania, przy niewielkich prędkościach.

- Strzelanie ze sprzęgła, czyli bardzo gwałtowne puszczanie pedału sprzęgła podczas ruszania i zmiany biegów. Zachowanie takie powoduje pojawianie się bardzo wysokich obciążeń w układzie przeniesienia napędu, co może skutkować pojawianiem się uszkodzeń mechanicznych.

Dodatkowo musimy pamiętać, że samochody osobowe, którymi zazwyczaj jeździmy nie są autami wyczynowymi, a ich podzespoły nie są przygotowane na zbyt agresywną jazdę. Uprawiając właśnie taki styl, niestety narażamy się dość mocno na ryzyko uszkodzenia któregoś z podzespołów naszego pojazdu. Choćby

regeneracja koła dwumasowego

była przeprowadzona najbardziej profesjonalnie lub założylibyśmy nową dwumasę, to przy niewłaściwym sposobie użytkowania samochodu, koło dwumasowe ulegnie szybkiemu zużyciu.
  • regeneracja koła dwumasowego Szczecin
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa zachodniopomorskiego z następujących miejscowości:

Szczecin Kołobrzeg Koszalin Barlinek Police Stargard Szczeciński Świnoujście Goleniów Międzyzdroje Pyrzyce Kamień Pomorski Gryfice Trzebiatów Drawsko Pomorskie Węgorzyno Chociwel Kalisz Pomorski Recz Choszczno Chojna Myślibórz Cedynia Nowogard Płoty Łobez Karlino Białogard Darłowo Sławno Polanów Bobolice Szczecinek Czaplinek Barwice Połczyn Zdrój Świdwin Wałcz Mirosławiec Tuczno Wolin

Koła dwumasowe to podzespoły wymagające odpowiedniego stylu jazdy, a jego lekceważenie wpływa na szybsze, niż zwykle zużycie koła...
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
© 2010 - All Rights reserved