TARNÓW REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8-16
sobota 10-14

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownic TarnówNasi specjaliści pod numerem telefonu podanym na stronie udzielają wszelkich niezbędnych informacji na temat tego, w jaki sposób

regeneracja maglownicy

, czyli przekładni kierowniczej jest realizowana w naszym zakładzie centralnym.

Pod podanym na stronie numerem telefonu można kontaktować się w dni robocze oraz w soboty. W przypadku, kiedy linia telefoniczna będzie zajęta, proszę nie niecierpliwić się, gdyż nasi specjaliści zawsze oddzwaniają do Klientów. W kwestii możliwości przywiezienia swojej maglownicy do naszego zakładu centralnego możemy zaproponować kilka wariantów tego zabiegu.

Wszystko jest uzależnione od tego, czy przekładnia kierownicza jest jeszcze zamontowana w samochodzie i czy jest on jeżdżący. Znaczenie ma również to, czy nasz Klient chciałby odwiedzić swojego zaufanego mechanika, aby zdemontować przekładnię kierowniczą, czy skorzystać z naszych warsztatów oraz od tego, czy chcielibyśmy maglownicę dostarczyć do naszego zakładu samodzielnie, czy skorzystać z usług kurierskich.

Regeneracja maglownicy

w każdym przypadku przywróci jej pełne walory użytkowe i sprawność techniczną na poziomie podzespołu fabrycznie nowego.
  • regeneracja maglownic Tarnów
Wszystkich mieszkańców

Tarnowa

i innych okolicznych miast na terenie województwa małopolskiego zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych i specjalistycznych usług realizowanych w naszych zakładach. Aby podzespół dostarczyć do naszego zakładu trzeba oczywiście w pierwszej kolejności zlecić lokalnemu warsztatowi jego demontaż i następnie wybrać najkorzystniejszy sposób jego przewiezienia do nas.

W niektórych przypadkach najprościej będzie zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację, ale można także samemu odwiedzić współpracującą z nami firmę kurierską zlokalizowaną w Krakowie. Drogę do tego punktu z Tarnowa przedstawia znajdująca się tuż obok na naszej stronie mapa. W niektórych przypadkach, chociaż jest to najbardziej czasochłonny wariant, można swój zdemontowany podzespół dostarczyć osobiście do naszego zakładu centralnego. Rozwiązanie to pomimo swoich niedogodności ma jedną podstawową zaletę. W sytuacji, gdy okaże się, że posiadamy identyczne podzespół, jak Twój, to otrzymasz go od nas, a swój zostawisz no tak zwaną wymianę.

Oczywiście element, który od nas otrzymasz będzie na gwarancji i będzie posiadał pełne walory użytkowe tak, jak każda inna regenerowana w naszym zakładzie część. Jeżeli identycznej maglownicy w naszym zakładzie centralnym niestety nie będziemy posiadali, to zostawisz nam swój podzespół i zostanie ona poddamy normalnemu trybowi regeneracji. Jeżeli pojawisz się ze swoją maglownicą u nas w godzinach porannych, to jeszcze tego samego dnia Twoja maglownica zostanie zregenerowana i otrzymasz ją od nas razem z pisemną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice