TORUŃ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8-16
sobota 10-14

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.Toruń regeneracja maglownicyRegeneracja maglownicy

to czynność, której nie można powierzyć pierwszemu lepszemu warsztatowi samochodowemu. Wynika to z tego faktu, że do profesjonalnej regeneracji przekładni kierowniczej wymagane jest posiadanie specjalistycznych maszyn i dostępu do wysokiej jakości podzespołów oraz zatrudnianie specjalistów w tym zakresie.

Oznacza to, że pierwszy lepszy warsztat nie jest w stanie czynności tej wykonać w sposób profesjonalny. Z tego właśnie powodu, gdy stwierdzimy, że maglownica w naszym aucie powinna zostać zregenerowana, dla własnego bezpieczeństwa skontaktujemy się z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszystkich wyczerpujących informacji w tymże zakresie.Jeżeli podejrzewasz, że

regeneracja maglownicy

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana i skontaktujesz się z naszymi specjalistami, to jedno z pierwszych pytań, który padnie będzie dotyczyło tego, czy Twój podzespół jeszcze jest zamontowany w samochodzie, czy może jest wyjęty.

Jeżeli jest on już zdemontowany, to najprostszym rozwiązaniem będzie przywiezienie go osobiście do naszego zakładu lub zamówienie kuriera, który odbierze podzespół od Państwa i dostarczy do naszego zakładu i po regeneracji odwiezie pod dowolnie wskazany adres.


© 2010 - All Rights reserved