TUREK REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownicy TurekBardzo istotnym elementem usługi, którą jest

regeneracja maglownicy

w naszym zakładzie jest kontrola, jakości. Otóż każda przekładnia kierownicza, gdy wszystkie procesy technologiczne zostaną wykonane jest poddawana kontroli i ostatecznej diagnostyce przed oddaniem jej kontrahentowi. Polega to na tym, że maglownica jest zainstalowana na specjalnym stole diagnostycznym, gdzie podłączona jest ona do szeregu przewodów ciśnieniowych, co ma symulować rzeczywiste warunki pracy.

W momencie testu maglownica poddawana jest zwiększonemu ciśnieniu czynnika roboczego, odpowiedniej temperaturze i obciążeniom takim, z jakimi spotkamy się podczas codziennej jazdy.

Szereg pomiarów wykonywanych w trakcie tej symulacji pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy wszystkie parametry przekładni są identyczne jak w przypadku podzespołu nowego. Jedynie maglownica, która spełni warunki kontroli jakości może być przekazana do użytkowania kontrahentowi.

Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że

regeneracja maglownicy

przywraca jej pełne walory użytkowe i sprawność techniczną nowej przekładni kierowniczej. Gwarancja przez nas udzielana nie obejmuje żadnego limitu kilometrów w okresie jej trwania.
  • regeneracja maglownic Turek
Jeżeli zamieszkujesz

Turek

i

regeneracja maglownicy

znajduje się w punkcie Twojego zainteresowania, to dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego można na kilka różnych sposobów. Mapa umieszczona na naszej stronie przedstawia drogę dzielącą Turek i Łódź, gdzie punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej jest zlokalizowany. Oczywiście, jeżeli ktoś woli, może udać się do Kalisza, gdzie firma ta ma również swoją siedzibę. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera, mogącego przyjechać pod dowolnie wskazaną lokalizację w wybranym przez Klienta terminie i odebrać zapakowaną przekładnię kierowniczą do regeneracji w naszym zakładzie.

Rozwiązanie takie wiąże się z pewnymi ograniczeniami mianowicie, gdy złożymy zlecenie zbyt późno danego dnia, to przewoźnik przyjedzie dopiero dnia kolejnego. W niektórych przypadkach może stanowić to pewnego rodzaju niedogodności dla posiadacza samochodu szczególnie, jeżeli będzie to auto firmowe. W takim przypadku każdy dzień zwłoki oznaczać może potencjalne straty finansowe. Aby temu zapobiec, można ze swoją maglownicą do regeneracji udać się samodzielnie do firmy kurierskiej i tam ją zostawić. Dzięki temu już następnego dnia przed południem będzie ona u nas poddawana procesom regeneracyjnym. Wybór ostatecznego wariantu i sposobu dostarczenia maglownicy do naszego zakładu zależy oczywiście od Państwa preferencje i oczekiwania.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Zapraszamy wszystkich kierowców zamieszkujących województwo

wielkopolskie

do korzystania z naszych profesjonalnych usług regeneracyjnych. Zajmujemy się nie tylko maglownicami, ale także kołami dwumasowymi, konwerterami, przekładniami ślimakowymi, tarczami sprzęgła, dociskami i wysprzęglikami.

Nasze usługi są objęte gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Zapraszamy z miast:

Poznań Szamotuły ObornikiGniezno Trzemeszno WrześniaJarocin Środa Wielkopolska Tuliszków Rychwał Wolsztyn Pniewy Piła Czarnków Sompolno KołoTurek Chodzież Jastrowie Złotów Konin Słupca Kleczew KaliszOstrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Leszno Rawicz Śrem Grodzisk Wielkopolski Gostyń

Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice