ŻAGAŃ REGENERACJA MAGLOWNICY - PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
poniedziałek - piątek
8.00-16.00

Proponujemy dostępne natychmiast - już zregenerowane maglownice na tzw. wymianę do większości marek na rynku.

Demontaż i montaż maglownicy można wykonać w naszym warsztacie w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć.

Gwarancja bez limitu kilometrów
w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest taka sama, jak żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Żagań regeneracja maglownic


W przypadku, gdy okaże się, że

regeneracja maglownicy

jest niezbędna w Twoim aucie, to istotną kwestią jest to, czy samochód jeszcze jeździ, czy też przekładnia została już zdemontowana. Jeżeli auto jeszcze porusza się, należy w warsztacie wykonać demontaż tego podzespołu i dostarczyć go do nas.

Można zrobić to osobiście lub skorzystać z usługi kuriera. W wielu przypadkach nie będzie korzystne samodzielne przyjeżdżanie do naszego zakładu, choćby z uwagi na znaczną odległość i czas, który należałoby na to poświęcić.

W takim przypadku proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami i zamówić kuriera lub wybrać inną formę dostarczenia maglownicy do naszego zakładu.

Regeneracja maglownicy

przywróci jej pełne walory użytkowe i pozwoli odzyskać pełną sprawność.

Przekładnia kierownicza to istotny podzespół w każdym samochodzie i nie należy zbytnio zwlekać z wykonaniem regeneracji tegoż właśnie elementu.
  • regeneracja maglownic 4
Klienci zamieszkujący Żagań w samochodach, w których regeneracja maglownicy powinna zostać wykonana, mogą korzystać z naszych usług według różnych schematów postępowania w zależności od konkretnego przypadku i sytuacji. Gdy maglownica jest już zdemontowana trzeba dostarczyć ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub skorzystać z obsługi kurierskiej. Na terenie województwa lubuskiego firma przewozowa jest zlokalizowana w Zielonej Górze, a mapa na naszej stronie przedstawia drogę dzielącą Żagań i ten właśnie punkt.

W niektórych przypadkach możemy zaproponować operację, która nie będzie trwała dłużej, niż 2 lub 3 godziny i tylko przez ten czas Twoje auto będzie unieruchomione. Jest to możliwe dzięki sieci współpracujących z nami warsztatów zlokalizowanych niemalże z każdej większej miejscowości na terenie całego kraju. Jeżeli zależy Ci na krótkim czasie realizacji usługi i jej w pełni profesjonalnym wykonaniu, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielają dalszych informacji w tym zakresie.
Zadzwoń i zamów usługę!

Tak kompleksowej oferty nie dostaniesz nigdzie!
Ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej
Rozległa sieć warsztatów partnerskich
Gwarancja na piśmie bez limitu kilometrów
© 2012
regeneracja maglownic 1
regeneracja maglownicy
maglownicy regeneracja 12
regeneracja maglownic przekładni kierowniczych
regeneracja - maglownice