Regeneracja kół dwumasowych Zambrów

JESTEŚMY W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI!

Auto u mechanika spędzi jedynie kilka godzin!
Posiadamy dostępne na wymianę "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe.

Gwarancja 12 - 24 miesiące zależnie od marki auta.

Regeneracja kół dwumasowych ZambrówRealizowana w naszym zakładzie centralnym od wielu już lat regeneracja koła dwumasowego jest usługą polecaną właścicielom samochodów wyposażonych w manualną skrzynię biegów, zarówno z silnikiem benzynowym, jaki dieslem. Przeciętna żywotność koła dwumasowego jest zbliżona do 200 000 kilometrów. Do wartości tej nie należy jednak podchodzić w sposób zbyt sztywny, gdyż w toku naszej wieloletniej działalności spotkaliśmy się zarówno z samochodami, które przebieg ten znacznie przekroczyły, jak i również z takimi, gdzie wartość ta była znacznie niższa. Otóż istotnym elementem wpływającym na żywotność koła dwumasowego jest styl naszej jazdy. Gwałtowne puszczanie sprzęgła, przeciążenie auta oraz częsta jazda w korkach przyczyniają się do skrócenia żywotności koła dwumasowego. Z tego właśnie powodu samochody wykorzystywane szczególnie w mieście narażone są na szybsze wyeksploatowanie tego podzespołu i ich regeneracja będzie na ogół konieczna wcześniej, niż w przypadku samochodów wykorzystywanych na dalszych trasach. Gdy do naszych uszu dotrą podejrzane odgłosy w postaci metalicznych stuków z okolicy skrzyni biegów oraz nadmierne drżenie nadwozia podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów, to może wskazywać, że regeneracja koła dwumasowego lub też wymiana tego podzespołu na część nową jest konieczna.

Oczywiście kluczowym elementem jest tutaj wizyta w warsztacie i wykonanie diagnostyki. Mechanik sprawdzi układ sprzęgła dokładnie i na podstawie tej opinii będziemy mieli pewność, czy

regeneracja koła dwumasowego

jest rzeczywiście konieczna, czy też może inny podzespół niepokojące objawy powoduje. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
  • regeneracja koła dwumasowego w Zambrowie
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy z terenu województwa podlaskiego.
Regeneracja koła dwumasowego jest operacją skomplikowaną, wymagającą wiedzy, specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz posiadania wysokiej klasy specjalistów.
regenercja demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja montaż diagnostyka naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż naprawa kół dwumasowych
regenercja demontaż montaż diagnostyka koła dwumasowego
Regeneracja koła dwumasowego to nic skomplikowanego.


Zadzwoń... i zostaw u nas swój problem.


Oprócz regeneracji dwumasy zapewnimy Ci kompleksową obsługę logistyczną.

Gwarancja na regenerację 12 lub 24 miesiące zależnie od marki oraz modelu samochodu.
demontaż montaż diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja diagnostyka naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż kół dwumasowych
regenercja montaż naprawa koła dwumasowego
regenercja demontaż montaż diagnostyka kół dwumasowych
Trafiające do nas koła dwumasowe mają liczne ślady zużycia i wyeksploatowania. Na ogół większość z nich kwalifikuje się do regeneracji.
Docisk sprzęgła to drugi istotny element całego układu. Kondycja tego podzespołu również musi być właściwa dla prawidłowej pracy całości.
Tarcza sprzęgła mająca wytarte okładziny kwalifikuje się do regeneracji pod warunkiem, że nie ma innych mechanicznych uszkodzeń.

KONTAKT

Nie jest istotne do nas skąd dzwonisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy kilka zakładów na terenie całego kraju i kilkaset warsztatów, w których podzespoły są testowane, demontowane i montowane na potrzeby regeneracji.

Jesteśmy w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

NASZE USŁUGI

Regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja maglownic

Regeneracja tylnej belki

Czyszczenie zaworów ssących

Renowacja tapicerki skórzanej
© 2012 by "AQUARESS". All Rights reserved.